Kód prod.: RC0102

ROYAL CANIN MEDIUM LIGHT 13kg

Rýchly prehľad:

ROYAL CANIN MEDIUM LIGHT 13kg
Kompletné krmivo pre dospelých psov stredne veľkých plemien s tendenciou k nadváhe (váha v dospelosti 11 až 25 kg), od 12 mesiacov v priebehu celého života.

Kontrola hmotnosti

Pomáha znížiť energetický príjem až o 30%* a zároveň poskytuje rovnaké množstvo krmiva. Pomáha dosiahnuť a udržať ideálnu hmotnosť kombináciou vyššieho obsahu bielkovín (27%) s nízkym obsahom tuku (11%) a prídavkom L-karnitínu napomáhajúcemu metabolizmu tukov pri zachovaní svalovej hmoty. *V porovnaní so zachovanou dávkou.

Uspokojený apetít

Receptúra je obohatená o vlákninu, ktorá prispieva k znižovaniu pocitu hladu v čase medzi kŕmením a zároveň uspokojí apetít psa.

Komplex antioxidantov

Synergický komplex antioxidantov na neutralizáciu voľných radikálov.

Jednotková cena 5,24 €/1kg

Dostupnosť: Skladom

68,10 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

ROYAL CANIN MEDIUM LIGHT 13kg

Dvojklikom na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Detaily

ROYAL CANIN MEDIUM LIGHT 13kg Kompletné krmivo pre dospelých psov stredne veľkých plemien s tendenciou k nadváhe (váha v dospelosti 11 až 25 kg), od 12 mesiacov v priebehu celého života. Kontrola hmotnosti Pomáha znížiť energetický príjem až o 30%* a zároveň poskytuje rovnaké množstvo krmiva. Pomáha dosiahnuť a udržať ideálnu hmotnosť kombináciou vyššieho obsahu bielkovín (27%) s nízkym obsahom tuku (11%) a prídavkom L-karnitínu napomáhajúcemu metabolizmu tukov pri zachovaní svalovej hmoty. *V porovnaní so zachovanou dávkou. Uspokojený apetít Receptúra je obohatená o vlákninu, ktorá prispieva k znižovaniu pocitu hladu v čase medzi kŕmením a zároveň uspokojí apetít psa. Komplex antioxidantov Synergický komplex antioxidantov na neutralizáciu voľných radikálov. Zloženie: dehydratované hydinové bielkoviny, jačmeň, rastlinná vláknina, ryža, kukurica, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, živočíšne tuky, sušená repná dužina, pšenica, kukuričný lepok, kvasnice, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, sójový olej, minerálne látky, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov).

Komentáre

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16757712
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem