Kód prod.: RC0146

ROYAL CANIN WESTIE 1,5kg

Rýchly prehľad:

ROYAL CANIN WESTIE 1,5kg
Kompletné krmivo pre dospelé a starnúce psy plemena west highland white terrier - nad 10 mesiacov.

Zdravá srsť

V porovnaní s inými plemenami má West Highland White Terrier hrubú srsť a citlivú kožu. Vďaka jedinečnej receptúre zaisťuje krmivo prísun špecifických aminokyselín pre rast srsti a obsahuje tiež mastné kyseliny z oleja boráku lekárskeho a ľanového semena pre zdravú kožu.

Zdravá koža

Posilňuje prirodzenú funkciu kože ako ochrannej bariéry a podporuje jej zdravie (EPA & DHA).

Uspokojí vyberavý apetít

Uspokojuje chuť aj toho najmaškrtnejšieho jedinca vďaka výnimočnej kombinácii vybraných prírodných príchutí.

Granule na mieru - zdravý chrup

Pomáha obmedziť tvorbu zubného kameňa vďaka obsahu polyfosfátov sodíka, ktoré zachytávajú vápnik prítomný v slinách, a vďaka na mieru vytvorenej štruktúre granule, ktorá mechanicky očisťuje chrup pri hryzení.

Jednotková cena 9,33 €/1kg

Dostupnosť: Skladom

14,00 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

ROYAL CANIN WESTIE 1,5kg

Dvojklikom na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Detaily

ROYAL CANIN WESTIE 1,5kg Kompletné krmivo pre dospelé a starnúce psy plemena west highland white terrier - nad 10 mesiacov. Zdravá srsť V porovnaní s inými plemenami má West Highland White Terrier hrubú srsť a citlivú kožu. Vďaka jedinečnej receptúre zaisťuje krmivo prísun špecifických aminokyselín pre rast srsti a obsahuje tiež mastné kyseliny z oleja boráku lekárskeho a ľanového semena pre zdravú kožu. Zdravá koža Posilňuje prirodzenú funkciu kože ako ochrannej bariéry a podporuje jej zdravie (EPA & DHA). Uspokojí vyberavý apetít Uspokojuje chuť aj toho najmaškrtnejšieho jedinca vďaka výnimočnej kombinácii vybraných prírodných príchutí. Granule na mieru - zdravý chrup Pomáha obmedziť tvorbu zubného kameňa vďaka obsahu polyfosfátov sodíka, ktoré zachytávajú vápnik prítomný v slinách, a vďaka na mieru vytvorenej štruktúre granule, ktorá mechanicky očisťuje chrup pri hryzení. Zloženie Kukuričná múčka, dehydrované kuracie proteíny, ryža, kukurica, živočíšne tuky, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšenica, dehydrované bravčové proteíny *, dužina z čakanky, sójový olej, minerálne látky, rybí tuk, ľanové semená (0,5%), frukto-oligosacharidy , olej z boráku lekárskeho (0,1%), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), výťažok z zeleného čaju a hrozna (zdroj polyfenolov), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu).

Komentáre

[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18721000
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem