Kód prod.: RC0149

ROYAL CANIN YORKSHIRE TERRIER JUNIOR 1,5kg

Rýchly prehľad:

ROYAL CANIN YORKSHIRE TERRIER JUNIOR 1,5kg
Kompletné krmivo pre psov špeciálne pre šteňatá plemena yorkšírsky teriér – od 2 do 10 mesiacov.

Vďaka optimálnemu obsahu proteínov a tuku spĺňa požiadavky na výživu počas krátkeho obdobia intenzívneho rastu. Prispieva k správnej mineralizácii kostry vďaka správnemu množstvu vápnika a fosforu.

VYSOKÁ CHUTNOSŤ

Granuly veľkosťou a tvarom prispôsobené priamo na mieru tohto plemena stimulujú chuť k jedlu aj u toho najmaškrtnejšieho yorkšíra.


BEZPEČNOSŤ TRÁVENIA

Pomáha k optimálnemu stráveniu krmiva a zmenšuje objem výkalov.

PRIRODZENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ

Pomáha šteňaťu budovať prirodzenú obranu proti zdravotným rizikám

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Bielkoviny: 29 % - Oleje a tuky: 20 % - Popol: 7 % - Vláknina: 1,3 % - Na 1 kg: Mastné kyseliny omega 3: 7,2 g vrátane mastných kyselín EPA & DHA: 3 g - Mastné kyseliny omega 6: 37,2 g. L.I.P.: proteíny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť.


Jednotková cena 11,03 €/1kg

Dostupnosť: Skladom

16,54 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

ROYAL CANIN YORKSHIRE TERRIER JUNIOR 1,5kg

Dvojklikom na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Detaily

ROYAL CANIN YORKSHIRE TERRIER JUNIOR 1,5kg Kompletné krmivo pre psov špeciálne pre šteňatá plemena yorkšírsky teriér – od 2 do 10 mesiacov. Vďaka optimálnemu obsahu proteínov a tuku spĺňa požiadavky na výživu počas krátkeho obdobia intenzívneho rastu. Prispieva k správnej mineralizácii kostry vďaka správnemu množstvu vápnika a fosforu. VYSOKÁ CHUTNOSŤ Granuly veľkosťou a tvarom prispôsobené priamo na mieru tohto plemena stimulujú chuť k jedlu aj u toho najmaškrtnejšieho yorkšíra. BEZPEČNOSŤ TRÁVENIA Pomáha k optimálnemu stráveniu krmiva a zmenšuje objem výkalov. PRIRODZENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ Pomáha šteňaťu budovať prirodzenú obranu proti zdravotným rizikám ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Bielkoviny: 29 % - Oleje a tuky: 20 % - Popol: 7 % - Vláknina: 1,3 % - Na 1 kg: Mastné kyseliny omega 3: 7,2 g vrátane mastných kyselín EPA & DHA: 3 g - Mastné kyseliny omega 6: 37,2 g. L.I.P.: proteíny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť.

Komentáre

[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18719384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem